NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Gommers oszczędza koszty dzięki RSS

Holandia – Nijmegen | Gommers Dakwerken rozpoczął gigantyczny projekt +/- 7500 m2 wokół domu studenckiego. W ramach ustawowej ochrony przed upadkiem firma Gommers jest zobowiązana do ochrony swoich pracowników przed możliwymi zagrożeniami. „Najpierw rozważaliśmy instalację rusztowań. To właśnie robimy od lat ”- mówi René Gommers, dyrektor Gommers Dakwerken. „Gdybyśmy mieli zamontować rusztowanie, musielibyśmy umieścić 860 metrów rusztowania. Ponadto tak wiele rusztowań zapewnia również łatwy dostęp włamywaczom. Nasz klient przeczytał w internecie o innowacyjnym systemie ochrony przed upadkiem. Dało to wspaniały wynik zarówno dla klienta, jak i dla nas. ”

Początkowo Roof Safety Systems przeprowadził niezobowiązującą demonstrację dla Gommers i klienta. „Firma RSS przeprowadziła„ testową ”instalację o długości 12 m bezpłatnie i bez zobowiązań” – mówi René Gommers. „To mówi coś o zaufaniu do produktu i jakości. To natychmiast dało nam pewność, że możemy z nimi robić interesy. Przede wszystkim produkt również działał bardzo dobrze. Był łatwy w instalacji, a personel lubił z nim pracować. ”

Po pozytywnej fazie testów Gommers zaczął kalkulować. „W kalkulacji uwzględniliśmy wszystkie koszty, łącznie z montażem i demontażem. W sumie zaoszczędziliśmy ponad 30% na kosztach projektu w Nijmegen. Dlatego zakupiliśmy 60 m zabezpieczenia krawędzi dachu. Jednorazowa inwestycja, którą wykorzystamy również w przyszłych projektach. ”